-

تردمیل اسمارت HS 9050S ساخت چین بوده و دارای 1 سال گارانتی می باشد. این تردمیل دارای ابعاد تسمه 52*140 سانتی متری است و فضای دویدن یا راه رفتن مناسبی دارد. نمایشگر این تردمیل قادر است سرعت، زمان، مسافت، کالری، شیب و ضربان قلب را به نمایش در بیاورد. گیره ایمنی این تردمیل سبب می شود تا در زمانی که شما تعادل خود را در زمان انجام تمرینات از دست دادید، گیره ایمنی تردمیل سریعا از دستگاه جدا شده و سبب خاموش شدن موتور دستگاه می شود و از آسیب دیدگی و صدمات احتمالی به شما جلوگیری می کند.

شیب این تردمیل به صورت برقی تنظیم می شود. این دستگاه موتور به قدرت 4 اسب بخار دارد و می تواند تا 180 کیلوگرم را تحمل کند. زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است. قابلیت تاشوندگی در این تردمیل این امکان را به شما می دهد تا بتوانید در صورت استفاده نکردن از دستگاه آن را جمع کرده و از فضای خانه به راحتی استفاده کنید.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : شنبه 19 خرداد 1397 | 14:56 | نویسنده : هایپرجیم |

تردمیل اسمارت HS 9085 DS تردمیلی چند منظوره بوده که دارای میله درازنشست، ویبراتور، دمبل می باشد و می توانید با کمک آنها ورزش تکمیل تری انجام دهید. تسمه این تردمیل دارای ابعاد 49*130 سانتی متر است. نمایشگر LCD این دستگاه می تواند اطلاعات شیب، مسافت، زمان، کالری سوزانده شده، سرعت و تعداد ضربان قلب را در حین ورزش در اختیار شما قرار دهد.

شیب این تردمیل به صورت برقی تغییر می کند و لازم نیست برای تغییر شیب از دستگاه پایین بیایید و در اجرای تمرینات وقفه ایجاد کنید. قدرت موتور این دستگاه 3 اسب بخار می باشد و می تواند تا 130 کیلوگرم را تحمل کند. این تردمیل دارای قابلیت های ویژه ای مانند کلید اضطراری، چرخ برای جابه جایی، قابلیت تاشوندگی نیز می باشد. این دستگاه دارای 1 سال گارانتی می باشد.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : شنبه 19 خرداد 1397 | 14:55 | نویسنده : هایپرجیم |

تردمیل اسمارت HS 9095DS ساخت چین بوده و دارای 1 سال گارانتی می باشد. این تردمیل ابعاد تسمه 42*120 سانتی متری است و فضای دویدن یا راه رفتن مناسبی دارد. شیب این تردمیل به صورت برقی تنظیم می شود. این دستگاه موتور به قدرت 2.5 اسب بخار دارد و می تواند تا 125 کیلوگرم را تحمل کند. زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است. نمایشگر این تردمیل قادر است سرعت، زمان، مسافت، کالری، شیب و ضربان قلب را به نمایش در بیاورد.

این تردمیل، تردمیلی چند منظوره بوده و دارای ویبراتور، میله داراز نشست، دمبل می باشد. گیره ایمنی این تردمیل سبب می شود تا در زمانی که شما تعادل خود را در زمان انجام تمرینات از دست دادید، گیره ایمنی تردمیل سریعا از دستگاه جدا شده و سبب خاموش شدن موتور دستگاه می شود و از آسیب دیدگی و صدمات احتمالی به شما جلوگیری می کند. قابلیت تاشوندگی در این تردمیل این امکان را به شما می دهد تا بتوانید در صورت استفاده نکردن از دستگاه آن را جمع کرده و از فضای خانه به راحتی استفاده کنید.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : شنبه 19 خرداد 1397 | 14:53 | نویسنده : هایپرجیم |